nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Płaszów

Kraków, Płaszów
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1774

W ofercie naszego biura bardzo wygodna kawalerka na Płaszowie ul. Koszykarska/Saska. Mieszkanie w nowym bloku, wśród zieleni, z bardzo dobrą komunikacją-do przystanku 350m. Autobus linii 128 i 158. Do tramwaju na Lipskiej 12 minut spacerem. W najbliższym sąsiedztwie ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
92,00 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Kraków, Płaszów
video
mieszkanie na wynajem - Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów

Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1773

W ofercie naszego biura bardzo ładne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2. Kraków, ul. Bochenka. Wolne od 1 lipca. Idealne dla pary, rodziny lub studentów. Wygodne 3 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia i garderoba. Świetna komunikacja w każdym kierunku. ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
53,33 zł
cena 3 200
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów

Kraków, Krowodrza, Łobzów
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1772

W ofercie naszego biura bardzo ładne, ustawne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2. Kraków, ul. Bartosza Głowackiego. Świetna komunikacja w każdym kierunku - autobusy i tramwaje (przystanek 5 minut spacerem). WOLNE od ZARAZ. Obejrzyj krótki film o tej nieruchomości. Niska ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
74,29 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Montwiłła-Mireckiego

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Montwiłła-Mireckiego
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1771

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2. Wolne od zaraz. Blisko parku, CH Zakopianka, Solvay Park. Wynajmę również studentom. Lokalizacja: ul. Józefa Montwiłła-Mireckiego, blisko do tramwaju przy ul. Zakopiańskiej. Szybki dojazd do centrum miasta, do obwodnicy ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
60,98 zł
cena 2 500
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Płaszów

Kraków, Płaszów
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1770

Oferta na wyłączność! Niska prowizja! Całkiem nowe mieszkanie - zostań pierwszym Najemcą. Do wynajęcia przytulna kawalerka, tramwaj 10 min., klimatyzacja, m. postojowe. Wnętrze mieszkania jest starannie przemyślane, w wysokim standardzie wykończenia. Duża swoboda ...

Powierzchnia
30,61 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
84,94 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Kraków, Płaszów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Podgórze, Bonarka, Walerego Sławka

Kraków, Podgórze, Bonarka, Walerego Sławka
mieszkanie na sprzedaż

M5N-MS-1768

Nowoczesne mieszkanie 39,92 m² | 7. piętro | balkon | Bonarka | klimatyzacja Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,92 m²,  Ekspozycja południowo-zachodnią, położone na 7. piętrze (z 8) w nowym budynku przy ul. Walerego Sławka  w Krakowie ...

Powierzchnia
39,93 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
22 038,57 zł
cena 880 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem