nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Płaszów

Kraków, Płaszów
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1774

W ofercie naszego biura bardzo wygodna kawalerka na Płaszowie ul. Koszykarska/Saska. Mieszkanie w nowym bloku, wśród zieleni, z bardzo dobrą komunikacją-do przystanku 350m. Autobus linii 128 i 158. Do tramwaju na Lipskiej 12 minut spacerem. W najbliższym sąsiedztwie ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
92,00 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Kraków, Płaszów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów

Kraków, Krowodrza, Łobzów
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1772

W ofercie naszego biura bardzo ładne, ustawne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2. Kraków, ul. Bartosza Głowackiego. Świetna komunikacja w każdym kierunku - autobusy i tramwaje (przystanek 5 minut spacerem). WOLNE od ZARAZ. Obejrzyj krótki film o tej nieruchomości. Niska ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
74,29 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Płaszów

Kraków, Płaszów
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1770

Oferta na wyłączność! Niska prowizja! Całkiem nowe mieszkanie - zostań pierwszym Najemcą. Do wynajęcia przytulna kawalerka, tramwaj 10 min., klimatyzacja, m. postojowe. Wnętrze mieszkania jest starannie przemyślane, w wysokim standardzie wykończenia. Duża swoboda ...

Powierzchnia
30,61 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
84,94 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Kraków, Płaszów

Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Halszki
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1766

Oferta na wyłączność! Niska prowizja! Do wynajęcia jasna, przestronna kawalerka z osobną dużą kuchnią! Powierzchnia łączna około 40m2 w tym użytkowa 31,40 m2. Cicha i spokojna okolica, blisko do przystanków komunikacji miejskiej, tramwaj 1000 m, autobus 300 ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,25 zł
cena 1 850
mieszkanie na wynajem - Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Halszki
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Kraków, Bieńczyce

Kraków, Bieńczyce
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1756

JUŻ WYNAJĘTE! BEZ PROWIZJI!!! W ofercie naszego biura bardzo ustawne 3 pokoje  na os. Wysokim. Mieszkanie w bloku, wśród zieleni, z bardzo dobrą komunikacją. Tramwaj i autobus - do centrum w 25 min. Spokojna okolica, dużo zieleni - Planty Bieńczyckie ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33,93 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Kraków, Bieńczyce
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Mistrzejowice

Kraków, Mistrzejowice
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1755

JUŻ WYNAJĘTE Ustawne 3 oddzielne pokoje. Tramwaj, autobus 3 min. Blisko parku. Do wynajęcia umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 52 m2. WOLNE od zaraz! Lokalizacja i otoczenie Doskonała lokalizacja - os. Piastów. Tradycyjne osiedle - mnóstwo ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
48,08 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Kraków, Mistrzejowice
16
ofert
Paweł Bilczewski

Licencja: 22630

pawel@m5nieruchomosci.pl

604 131 000