16
ofert
Paweł Bilczewski

Licencja: 22630

pawel@m5nieruchomosci.pl

604 131 000

zostaw wiadomość
46,25 zł/m2 cena: 1 850 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność!
Niska prowizja!

Do wynajęcia jasna, przestronna kawalerka z osobną dużą kuchnią!
Powierzchnia łączna około 40m2 w tym użytkowa 31,40 m2.

Cicha i spokojna okolica, blisko do przystanków komunikacji miejskiej, tramwaj 1000 m, autobus 300 m.
Blisko Trasa Łagiewnicka oraz wyjazd na autostradę A4. Cicha i zielona okolica, ładny widok z okna.

Mieszkanie składa się z :
- jasnego pokoju o powierzchni 16 m2
- wydzielonej kuchni - powierzchnia 6 m2
- łazienka ponad 4 m2
- przedpokój - 4 m2

Wyposażenie:
- pokój: rozkładana wersalka, stolik, półka RTV, duża szafa, dodatkowe pojedyncze łóżko
- kuchnia: meble w zabudowie, lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem
- przedpokój: 
- łazienka: pralka, wanna

Ogrzewanie i ciepła woda MPEC.

Miejsce postojowe przed blokiem-karta parkingowa dla mieszkańców-łatwe parkowanie.

W pobliżu duży market spożywczy (Lidl, Biedronka, Carrefour), dużo terenów zielonych, 3 minuty autem Centrum Handlowe Zakopianka, Solvay Park, sklepy, restauracje i siłownia w Solvay Parku.

Odstępne dla właściciela 1850 zł
czynsz 760 zł + prąd około 130 zł + gaz około 20 zł (rozliczane wg zużycia). Razem około 910 zł.
Kaucja 2000 zł

Cena do negocjacji .
Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą.

Kontakt :
Paweł Bilczewski
tel. 604 131 000
e-mail: pawel@m5nieruchomosci.pl

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty M5N-MW-1766
Powierzchnia 40,00 m²
Powierzchnia użytkowa 31,40 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2000
Standard
Opłaty w czynszu CO, ogrzewanie, woda ciepła, woda/ryczałt na wodę
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Okna DREWNIANE NOWY TYP
Balkon brak
Widok panorama miasta
Gaz tak - miejski
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie miejskie
Liczba sypialni 1
Klucze tak

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 16 m2
Podłogi pokoi parkiet
Typ kuchni jasna z oknem
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 7,00 m2
Podłoga kuchni płytki PCV
Wyposażenie kuchni sztućce, piekarnik, lodówko-zamrażarka,, kuchenka gazowa, wyposażenie drobne
Typ łazienki razem z wc
Powierzchnia łazienki 4,00 m2
Wyposażenie łazienki pralka, wanna
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 4,00 m2
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Podgórze, Stare Podgórze

Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1648

WYNAJĘTE W naszej ofercie praktyczna kawalerka w Starym Podgórzu. Świetna lokalizacja, ulica Śliska: - 10 min. nad Wisłę oraz Parku Bednarskiego. - wszędzie blisko - tramwaj i autobus z Ronda Matecznego (5 min.) - w pobliżu sklepy, usługi, wszystko co potrzebne. ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
73,33 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Kraków, Podgórze, Stare Podgórze
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj

Kraków, Dębniki, Ruczaj
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1658

WYNAJĘTE Ładne 2 pokojowe! Blisko Kampusu. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,50 m2. Ulica Lubostroń - doskonała lokalizacja w okolicach Kampusu UJ na Ruczaju (Kampus, Motorola, Green Office). Dogodny dojazd do Rynku Głównego oraz najważniejszych krakowskich ...

Powierzchnia
38,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,34 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj
video
mieszkanie na wynajem - Kraków, Czyżyny

Kraków, Czyżyny
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1660

Mieszkanie WYNAJĘTE W naszej ofercie bardzo komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Duży balkon, widok bezpośrednio na park. Lokalizacja Kraków, Czyżyny, os. Dywizjonu 303 Osiedle starego typu - dużo zieleni, widok na park, wszystko pod ręką. 7 ...

Powierzchnia
52,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,23 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Kraków, Czyżyny
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Kraków, Podgórze, Przewóz

Kraków, Podgórze, Przewóz
mieszkanie na wynajem

M5N-MW-1668

WYNAJĘTE Do wynajęcia umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka o pow. 33 m2 Ostatnie piętro budynku - piękna panorama Krakowa. Doskonała lokalizacja - ulica Przewóz w Płaszowie. Szybki dojazd do Centrum miasta, CH Bonarka oraz obwodnicy Krakowa / A4. Komunikacja ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
68,18 zł
cena 2 250
mieszkanie na wynajem - Kraków, Podgórze, Przewóz